üye ol Şifre Hatırlat

by redMin And Çeko21 From Diyarbekir / uyarıdır açıkları kapatın

<h1>by redMin And Çeko21 From Diyarbekir / uyarıdır açıkları kapatın <h1>

by redMin And Çeko21 From Diyarbekir / uyarıdır açıkları kapatın

<h1>by redMin And Çeko21 From Diyarbekir / uyarıdır açıkları kapatın <h1>
Ebced Hesabı
Ebced Hesabı
HARAM YOLDAN TEDAVI
HARAM YOLDAN TEDAVI
takvim 05.07.2014 Cumartesi 01:54
kategoriler SIHIR ( BÜYÜ )
okuma sayısı Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 22242 Defa Okunmuştur
facebook twitter
SİHİRBAZLARIN CİNLERLE İRTİBAT KURMAK İÇİN KULLANDIKLARI METODLAR.
yazı küçükyazı büyük

SİHİRBAZLARIN CİNLERLE İRTİBAT KURMAK İÇİN KULLANDIKLARI METODLAR.


SİHİRBAZLARIN CİNLERLE İRTİBAT KURMAK İÇİN KULLANDIKLARI METODLAR.

1- YEMİN

Sihirbaz karanlık bir odaya oturur ve bir ateş yakar, ateşin içine bir tütsü koyar ( durum ve büyü çeşidine göre değişir).

İnsanlara nefret,iki kişiyi ayırmak,kötülük yapmak istiyorsa ateşin içine kötü koku saçan bir tütsü atar; Birini aşık etmek veya iyi bir şey yapmak için ateşin içine güzel koku saçan bir tütsü atar. Ve cinler kabilesi emirini ismiyle çağırıp dualar eder onun adına yeminler eder vs... Sihirbaz ( Allah onları kahretsin) tüm bunları çünup ve pis bir halde yapar veya pislikle dolu bir elbiseyle.

Tüm bu ritüelleri yaptıktan sonra karşısına yılan,köpek,veya başka bir surette bir cin çıkar. Ve sihirbaz ona yapması gerekenleri söyler ( bazen karşısına birşey çıkmaz sadece sesler duyar).

Sonrada büyü yapılacak kişinin saçına düğümler vurulur,veya ona ait bir eşya ( üzerinde kişinin teri ve kokusu olan ).. Ve cin e emirlerini verir

NOT: - Cinler karanlık yerleri sever. - Cinler kötü kokularla beslenir. - Cin ve şeytanlar pis insanlara yaklaşır.2- KURBAN ETME

Sihirbaz bir kuş,bir karga veya başka bir hayvan ister . Cinlerin isteği üzerine seçilmiş bir hayvan türü. Çoğu zaman bu siyah renkte bir hayvandır çünkü cinler siyah rengi sever. Ve Allah Tealanın ismini anmadan hayvan kurban edilir. Ve hayvan bir çukura veya terkedilmiş bir yere atılır . Bunlar cinlerin yaşadığı yerlerdir. Bazen de bu hayvanın kanı hastaya sürülür. Sonrada evine gidip büyü yapılacak sözleri söyler cinleri çağırır. Ve cinlere yapmak istediğini emreder

3 - DÜŞÜK

Bu metod sihirbazlar tarafından çok yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemi uygulayan büyücünün emrinde çok sayıda cin ve şeytan vardır çünkü bu tür sihirbaz şeytanların en çok sevdiği sihirbazdir.( Allah Teala belalarını versin )

Bu yöntemi yapan büyücü Kuran i Kerimi ayaklarının altına bağlayıp bunlarla tuvalete girer ve orada şeytani zikirler yapar. Sonrada çıkıp bir odaya oturur ve şeytanlara istediğini söyler. Şeytanlar bu tür büyücüleri çok severler ve emirlerini yerine getirirler çünkü Allaha karşı böyle büyük bir küfür yapan biri şeytanın kardeşi olur ve Allahın rahmetinden kovulmuştur. ( şeytanın amacı da budur) Sihirbaz şeytanların yardımını almak ve onları hoşnut etmekiçin çok büyük günahlar işlemelidir . Mesela Kuran ayetllerini tersten veya pislikle yazmak,tecavüz etmek ( bu tür kişilere tek başına giden bayanların çoğuna tecavüz veya taciz ederler),Allahın adını anmadan kurban kesmek,vs...

4 - KİRLETME

Bu yöntemde kafir sihirbaz kuran ayetlerini adet kanıyla veya başka bir pislikle yazar. Ve şeytani zikirler edip cinleri huzuruna çağırır ve onlara emirler verir. Bu yöntemde sihirbaz kuran ayetleriyle alay eder ve onları pislikle yazar. Bu tür insi şeytanlardan Allah Tealaya sığınırız.Allah bizleri ve ümmetimizi bu tür şeylerden korusun ve canımızı müslüman olarak alsın amin.

5 - TERS ÇEVİRME

Bu yöntemde sihirbaz kuran ayetlerini tersinden yazıp çok büyük bir küfür işler. Bunu yaptıktan sonra huzuruna cinleri çağırıp onlara emirler verir.

6 - YILDIZLI ÇAĞIRMA

Sihirbaz parlayan bir yıldır bulduktan sonra ona bakıp şeytani zikirler yapar, ona isimler verir ve el kol hareketleri yapıp o yıldızın onlara yardım edeceğini düşünür. Bu sirada şeytanlar sihirbaza cevap verir. Sihirbaz da gökteki yıldızın ona cevap verdiğini düşünür.. Büyüyü yapmak için bazen sabırla aylarca o yıldızın tekrar dönmesini beklerler...

7. KİŞİSEL EŞYA

Sihirbaz ona gelen hastanın ismini ve annesinin ismini sorar ,bir özel eşyasını ister ( mendil,türban,takke,gömlek,vs...) onun kokusunu ve terini taşıyan bir eşya. sonra ucuna bir düğüm yapıp gerisini dört parmak uzunluğunda bırakır ve sıkıca tutar. Kurandan bazı kısa sureleri yüksek sesle okur ( hasta onun kuranla tedavi etiğini düşünmesi için) sonra alçak sesle şeytani ve anlaşılmaz dualar okur. Ve cinlerle irtibata geçer , onlara şu soruları sorar : " eğer bana gelen hastaya büyü yapılmışsa elimdeki mentilin uzunluğunu kısalt, eğer üzerinde nazar varsa mendili uzat, eğer tıbbi hastalığı varsa mendili olduğu gibi bırak.

Sonra sihirbaz mendilin uzunluğunu kontrol eder ve buna göre hastaya cevap verir.

Bu yöntemde aslında çok büyük bir aldatma vardır. Çünkü sihirbaz ilk önce yüksek sesle kısa sure okur ve sonrasında şeytani kelimeler kullanır , hastayı kandırır ve kuranla tedavi yapmaz.

Malesef çoğu kişi bu tür diagnozları yaparken Allah vergisi bir güce sahip olduklarını zanederler, cinlerle irtibata girdiklerini bilmezler.

Seyh Wahid abdussalam Bali

Çeviren : Kuranla Şifa Rukye
Etiketler:   Sihirbazlar 
yorum yaz
Akyazı Gündem Haberleri BAŞLIKLAR
UZMANLAR
Akyazı YazarlarıAkyazı Yazarları
Akyazı Anketleri
Anket
Sizce hangi yol dogru ? (01/12/2016)
 • Kuran Terapisi (592)
 • Havas Ilmi (27)
 • Bioenerji (15)
 • Cinciler (15)
 • Akyazı Ziyaret Edenler
  Online Ziyaretci
  
  Kuranla Şifa Rukye / Sitemizdeki içerikler izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
  Handy Reparatur Hannover  |  Rukye Almanya  |  Hacamat Almanya  |  Kauçuk  |  Plastik  |  Bitkisel Yağlar